Życzenia Świąteczne

Jako że to dyskusja o elektryce i nie tylko dodaję temat Życzeń Świątecznych.

Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy Simcode.

Dowłączam się do życzeń, spokojnych i bogatych :slight_smile:

Zdrowych, spokojnych, hmm… Simcode napisał co miałem napisać;)
Bóg się rodzi…

Bardzo dziękuję. Oczywiście dołączam życzenia dla Wszystkich naszych Użytkowników.
Z poważaniem,
Jacek.

Życzę Wam, Kochani, aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

Nawzajem