Jako że to dyskusja o elektryce i nie tylko dodaję temat Życzeń Świątecznych.
Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy Simcode.
Dowłączam się do życzeń, spokojnych i bogatych 
Zdrowych, spokojnych, hmm… Simcode napisał co miałem napisać;)
Bóg się rodzi…
Bardzo dziękuję. Oczywiście dołączam życzenia dla Wszystkich naszych Użytkowników.
Z poważaniem,
Jacek.
Życzę Wam, Kochani, aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.