Wymiana zabezpieczenia topikowych na S

Witam. Mam pytanie odnośnie wymiany zabezpieczenia za licznikiem. Do mieszkania mam poprowadzona siłę zabezpieczenie bezpiecznikami topikowymi 3x25A. Na chwilę obecną nie używam siły lecz mam rozdzielone te trzy fazy na mieszkanie. Interesuje mnie czy poprawne było by wymienienie zabezpieczenia za licznikiem na S a przed licznikowe zostawić stare topikowe?

[quote=“pawel.jachim, post:1, topic:14085, full:true, full:true”]
Do mieszkania mam poprowadzona siłę zabezpieczenie bezpiecznikami topikowymi 3x25A.
[/quote]
Rozumiem, że jest to zabezpieczenie przedlicznikowe które jest zaplombowane.
[quote=“pawel.jachim, post:1, topic:14085, full:true, full:true”]
Interesuje mnie czy poprawne było by wymienienie zabezpieczenia za licznikiem na S
[/quote]
A co masz na zabezpieczeniu obwodów odbiorczych?

Co wykazały ostatnie pomiary okresowe? Masz protokół?

Tak 3x25A jest to zabezpieczenie przed licznikiem, a na odbiorniki mam bezpieczniki topikowe 10A i 2x 16a. Co roku przychodzi Pan ze wspólnoty mieszkaniowej i sprawdza instalację ale protokołów nie zostawia. Instalacja według tego Pana ok