Jak komuś mało w pracy to może sobie pograć w domu:
![]()
Jak komuś mało w pracy to może sobie pograć w domu:
![]()
Zainstalowałem ale niestety nie uruchamia się ![]()
Z tego co widzę to gra jeszcze nie wydana, ale zacieram rączki ![]()
Jestem ciekaw jak dobrze to odwzorowali (z tego co widziałem po trailerze to nie ma zabawy w bruzdowanie i innych przyjemnych ciekawych czynności, więc chyba średnio…)