Rezystancja uziemienia betoniarnia

Witam
Może któryś z panów posiada wiedzę, jaka powinna być rezystancja uziemienia w betoniarni ?
Dziękuję i pozdrawiam

Odpowiednia.

koledze chodzi o uziemienie ochronne czy odgromowe?

Chodziło mi o uziemienie ochronne.

polecam lekturę “zasady wykonywania pomiarów uziemień i oceny wyników pomiarów” Jana Strzałki i Tadeusza Wojsznisa

tam jest opisane jaka powinna być rezystancja uziemienia ochronnego.

Tylko maksymalne napięcie dopuszczalne przyjmujemy na podstawie jego wartości dla pomieszczenia w którym to kryterium jest najostrzejsze