Witam,
Kilka osób zwróciło mi uwagę, że są problemy z pisaniem na forum.
Wynikło to prawdopodobnie ze zbyt drastycznego podniesienia poziomu zabezpieczeń.
Jeżeli nadal ktoś ma problem z pisaniem, proszę o mail z informacją i np. zrzutem ekranu.
Proszę sprawdzić wcześniej czy nadal problem występuje, ponieważ dokonaliśmy korekty.
Pozdrawiam,
Jacek
Czasem wyświetlała mi się informacja, że mój adres IP był zablokowany itp. Głównie gdy używałem internetu mobilnego.
Pytanie z innej beczki czy możecie dodawać nowe posty - mam komunikat IP zablokowane.
Napisałem do admina ale jeszcze nie przeczytał.
Witam,
[quote=“zygimar, post:4, topic:15191, full:true, full:true”] Pytanie z innej beczki czy możecie dodawać nowe posty - mam komunikat IP zablokowane. Napisałem do admina ale jeszcze nie przeczytał.[/quote]
Nie przeczytał, bo również trafiło do (gdzieś tam). Ochrona przeciw-spamowa trochę została zmodyfikowana i nie powinna się już pojawiać informacja o zablokowanych ip.
Pozdrawiam,
Jacek