Witam,
W 2006 roku byla dosc glosna sprawa podlaczenia przez MPWiK w Warszawie nowej oczyszczalni Poludnie (wlasnie uruchamianej) bezposrednio do elektrocieplowni Siekierki (znajduja sie bardzo blisko siebie). W tym celu zostaly wybudowane przez MPWiK specjalne kable laczace oczyszczalnie z elektrocieplownia. Oczywiscie celem bylo pominiecie dystrybutora energi czyli RWE Stoen i tym samym obnizenie kosztow energi elektrycznej przez spolke miejska (MPWiK).
Czy ktos wie jak sie sprawa zakonczyla ? Czy MPWiK udalo sie rzeczywiscie obejsc oplaty na rzecz RWE Stoen ?
Tutaj jeden z artykulow na ten temat:
http://www.e-elektrotechnika.net.pl/nowosci.php?id=2280&PHPSESSID=fbb3a5dc7af9fbd36fdae802136a44a4
Jakub