Czy bierzesz udział w kursach i szkoleniach on-line?
Tak, ale tylko darmowych
Tak, również płatnych jeżeli wiem, że pomogą mi w pracy
Nie, aby się czegoś nauczyć szkolenie musi być stacjonarne
Nie biorę udziału w żadnych szkoleniach
0głosujących
Witam,
Dla każdego Elektryka powinno być oczywistym, że podnoszenie kwalifikacji jest sprawą naturalną. Zmieniają się technologie, zmieniają się narzędzia, zmieniają się przepisy. Trudno działać w sposób prawidłowy i efektywny w tak zmieniającym się otoczeniu.
Zachęcam do udziału w sondzie, aby przekonać się o znaczeniu lub lekceważeniu nauki w formie online.
Zachęcam do wyrażenia swojego zdania poniżej w dyskusji na ten temat.
Pozdrawiam,
Jacek
Ostatnio uczestniczyłem w takim szkoleniu/wykładzie. Staram się być na bieżąco w temacie ale nie ukrywam, że po tym szkoleniu Pana Wiatra rozbolała mnie głowa
OBLICZANIE ZWARĆ W SIECIACH nn i SN ORAZ INSTALACJACH ELEKTRYCZNYCH nn DLA POTRZEB DOBORU APARTÓW ORAZ OCENY OCHRONY PRZECIWPORAŻENIOWEJ.
Zwarcie jako szczególny stan urządzenia elektroenergetycznego.
[quote=“opornik, post:2, topic:14756, full:true, full:true”]
Ostatnio uczestniczyłem w takim szkoleniu/wykładzie. Staram się być na bieżąco w temacie ale nie ukrywam, że po tym szkoleniu Pana Wiatra rozbolała mnie głowa
[/quote]
[quote=“PGR Mąkowarsko, post:5, topic:14756, full:true, full:true”] I bardzo dobrze, ty masz robić a nie latać po szkoleniach[/quote]
Racja! Pracownik ma pracować i dorabiać Właściciela i Jego Rodzinę. Przychodzi z wiedzą i doświadczeniem, i ma pracować, a nie jeszcze się uczyć.
W Lojalce, którą podpisał, oświadczył, że będzie używał wiedzy, którą zdobył u poprzedniego Właściciela. Jednocześnie w niej jest zapis, że nie będzie używał wiedzy, którą dostanie w trakcie dorabiania Właściciela u następnego Właściciela.
Jedynie lekarz ma “praktykę”, jak student na trzecim roku. No, ale u nich się płaci 300 zł za poradę, czyli sugestię, “co ja bym zrobił na Pana/i miejscu, ale Pan/i sama decyduje”.
[quote=“PGR Mąkowarsko, post:5, topic:14756, full:true, full:true”]
w mojej firmie w ciągu 20 lat było tylko jedno szkolenie ![/quote]
U mnie dwa - wstępne i stanowiskowe.