Kable nn i SN w jednym kanale

Witam,
Szukam normy, która by określała, w miejsce wycofanej normy PN-76/E-05125, możliwość lub zakaz układania w jednym kanale kablowym kabli SN (15 kV) i nn (kilka torów). Czy koledzy mogliby coś wskazać?

Nie pamiętam, ale chyba jakaś norma SEP o tym mówiła. Dziwnie brzmi “norma SEP” ale cos takiego jako wiedza techniczna istnieje.

No jest SEP 004, ale też podchodze do niej z dystansem…
Teoretycznie spotkałem się z kablami SN i nn w jednym kanale ale nie wie jaki jest stosunek norm do tego…